Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: waldirama
2008-02-03, 23:44
Nie mogę patrzeć jak goran69... (i seba1978)
Autor Wiadomość
janos 
rasowy kundel

Wysłany: 2008-02-02, 17:14   Nie mogę patrzeć jak goran69... (i seba1978)

zakłada kolejne tematy w dziale Anime! PO CO PYTAM?! GORAN?! PO CO TY JE ZAKLADASZ JAK W ZADNYM NIC NIE PISZESZ?! GOOOORAN! BOJ SIE BOGA! ZAMIEŚC SPIS WSZYSTKICH ANIME ŚWIATA W JEDNYM TEMACIE ZAMIAST Z DZIAŁU ROBIC SPIS. PROOOOSZE!

EDIT: i sebuś, do ciebie te same słowa

seba1978 

Ulubiony film: Transformers

Wysłany: 2008-02-02, 18:53   

Ja mogę odpowiedzieć tylko za siebię. Razem z żoną bardzo lubimy Horrory ( także i inne gatunki) i wiele z nich widzieliśmy. Osobiście staram się pisaś o filmach, które widziałem, ale także pisze ( czasami ) o filmach, które chcę zobaczyć , czy warto je obejrzeć. Wychowywałem się w czasach kiedy " Koszmar z ulicy Wiązów " był hitem a Pol-Sat dopiero raczkował:) Tak więc miałem dużo czasu na kino, więc prosze, nie pisz o mnie obraźliwych zdań, bo nie jesteś w stanie obejrzeć tylu filmów co ja. Wypada chyba teraz powiedzieć małe " Sorry ", chyba się nie mylę? Ty też oglądasz Horrory i cieszysz się, że masz o czym napisać? Pozdrwiam, myśl pozytywnie :ok: http://www.filmomaniak.or...iewprofile&u=12

Kaszubski 

Ulubiony film: Skazani na Shawshank (1994)

Wysłany: 2008-02-02, 19:12   

Nie było tematu, ja nic nie pisałem a jak coś było i kogoś uraziło przepraszam :)

bruder11 

Wysłany: 2008-02-03, 11:07   

Janos jak widzisz forum dopiero niedawno powstało i dopiero rozwija skrzydła z czasem zwolnimy z tematami a na razie chcemy mieć troche w bazie.
Przy większości tematów są komentarze przy filmach nawet po kilka tak więc zakładanie ich nie idzie na marne.pozdro

PS janos masz troche racji kolejne tematy zakładane hurtowo przykrywają filmy które są teraz na topie hm....
PS2 ...i tak sobie myśle żeby może troche zwolnić i zakładać tematy z nowymi filmami te co teraz sie ukazyją na bieżąco(bo i tak przecież całego filmweb tu nie przeniesiemy)
Oczywiście proponuje także żeby uzupełnić naszą baze o wszystkie filmy z top 100 filmweb(tych co brakuje) i top 100imDb, zamieszczać także filmy które naprawde wam sie podobały i macie coś o nich do powiedzenia.Takie jest moje zdanie w tej sprawie.
3.The Game Plan
------------------------------
http://www.filmomaniak.org/viewtopic.php?t=347
Zapoznaj się!

Goran69 

Wysłany: 2008-02-03, 15:41   

Nie będę polemizował, a więc krótko. Niestety na żadne pytanie nie udzielę Ci odpowiedzi, bo dlaczego bym miał? Jeżeli Admin, bądź to jakiś Moderator zwróci mi uwagę, jak najbardziej się do tego dostosuję. Jedyne co mogę Ci napisać, jeżeli powstał dział "Anime" to sądzę, że po to by zamieszczać w nim wszelkie "Anime" do zapoznania się z nimi jak i do ich komentowania.. a ja staram się pomóc jak tylko mogę owemu forum. Tak jak już wspomniano, forum się rozwija. Dzieje się rzecz normalna, nie panikuj.
Dlaczego tyle?- by było w czym wybierać, ot to cała filozofia.

Ps. Komentować każdy potrafi, tylko gorzej z zastępczą inicjatywą.
Ps1: Wzmianka o Bogu zbędna.
Ps3: Nerwy w konserwy i na eksport(caps lock).

janos 
rasowy kundel

Wysłany: 2008-02-03, 16:08   

seba, jak cię uraziłem, to rzeczywiście sorry. Zdawało mi się, że używając takich stwierdzeń jak bój się boga uda mi się nadać charakter ironiczno/śmieszny mojej wypowiedzi, bo zdecydowanie nie miałem w zamiaru pojechać, ani tobie, ani goranowi :D

tylko, że rzeczywiście jak wszedłem w dział anime i zobaczyłem co tam się wydarzyło przeżyłem lekki szok i tak na gorąco sporządziłem ten o to post. wysłałem, wbiłem w horrory a tu patrze to samo, ale nie goran tylko seba :D

chłopaki, wiem, że chcecie dobrze dla forum, bo gdyby nie nie odwalalibyście takiego kawału roboty ile musiało być zamieszczenie tego wszystkiego. jedynie pytanie, to górujące nad moim pierwszym postem "DLACZEGO?!". chodzi mi o to właśnie co napisał scoofield, że taka ilość tytułów zamieszczanych naraz spycha w dół tematy, w których coś się dzieje. zobaczcie sami ile stoi pustych topiców, w których nie ma ani jedej wypowiedzi prócz opisu filmu skopiowanego z filmwebu. jeżeli forum ma mieć charakter bazy danych o filmach, gdzie można też się wypowiedzieć to nie widzę problemu. ale wolałbym, żeby była to stronka gdzie o filmach można sobie pogadać, a nie znaleźć o innych informacje producenta.

ODP NA PS OD GORANA:
na ps1: wybacz brak inicjatywy zastępczej, ale pisałem na gorąco:D myślę, że dobrze byłoby, gdyby po prostu zakładać tematy tylko wtedy, kiedy o filmie chce się coś powiedzieć. albo "super, chłopaki musicie to obejrzeć!" albo "nie dotykać nawet kijem przez szmatke". ta wg mnei byłoby optymalnie.
na ps2: no daj spokój, dla śmiechu ta wzmianka przecież
na ps3: dobre :D

a tu mały ps ode mnie:
PS: goran, dlaczego nie chcesz polemizować, jeżeli uważasz, że 100 tematów(albo i więcej, albo troche mnie - nie wiem jak to policzyć), w których nie ma żadnej wypowiedzi są czymś :ok: byłym wdzięczny za uzasadnienie twojej opinii

waldirama 
Staff Weteran

Wysłany: 2008-02-03, 23:43   

Nie widzę wogólę sensu tej dyskusji forum jest od tego,żeby zakładać nowe tematy i oczywiście je komentować,pisanie,że przez wstawianie dużej ilości tematów duża ilość zostaje bez odpowiedz,jest bez sensu,jeżeli chcesz skomentować jakiś film,który był wstawiony wcześniej używasz opcji szukaj i po kłopocie ;)
Goran69 i seba1978 za swój wkład w rozwój forum dostali rangę VIP więc załoga jest zadowolona z ich postawy :)

Temat zamykam!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi