Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: waldirama
2008-05-07, 00:31
Bayern sięga po Boruca!
Autor Wiadomość
waldirama 
Staff Weteran

Wysłany: 2008-03-21, 15:21   Bayern sięga po Boruca!

Według brytyjskiego dziennika "Daily Record" Bayern Monachium zamierza sprowadzić z Celticu Glasgow bramkarza reprezentacji Polski Artura Boruca za 10 milionów funtów. Wcześniej o tej sprawie informowały już media z Bawarii.

Transfer miałby dojść do skutku w letnim okienku transferowym, a Polak w Bayernie miałby zastąpić Olivera Kahna.

Bawarczycy wyrazili zainteresowanie polskim bramkarzem, kiedy stało się już jasne, że obecnego szkoleniowca tego zespołu, Ottmara Hitzfelda, zastąpi Juergen Klinsmann, który jest wielkim zwolennikiem umiejętności bramkarskich Boruca.
Zwolennikiem sprowadzenia Boruca do Monachium jest także grający w Bayernie Lukas Podolski.

- Chciałbym bardzo, żeby Kahna zastąpił właśnie Artur Boruc, bo to jeden z najlepszych bramkarzy w Europie - mówi Podolski.

- Niestety nie mam zbyt często okazji obserwować jego meczów, bo telewizje w Niemczech nie pokazują meczów szkockiej ekstraklasy, ale oglądałem go w Lidze Mistrzów. Chętnie pomógłbym mu zaaklimatyzować się w Bayernie - podkreśla Podolski.

Dedek 
--> 23 <--

Wysłany: 2008-03-21, 16:00   

O, to moze byc b ciekawa propozycja dla naszego rodaka. Ciekawe jak to wyjdzie w praniu.

bruder11 

Wysłany: 2008-03-21, 19:55   

Boruc do Milanu :ras: do mojego ulubinego klubu :respect:
3.The Game Plan
------------------------------
http://www.filmomaniak.org/viewtopic.php?t=347
Zapoznaj się!

paweuu 

Wysłany: 2008-03-22, 10:31   

bruder11 napisał/a:

Nieeeee, proszę :(

Tylko nie do Włoch

bruder11 

Wysłany: 2008-03-22, 19:19   

paweuu napisał/a:
bruder11 napisał/a:

Tylko nie do Włoch

Także za włoską nie przepadam ale Milan :respect: ...szkoda że shevy już nie ma...to były czasy :super:
3.The Game Plan
------------------------------
http://www.filmomaniak.org/viewtopic.php?t=347
Zapoznaj się!

pawel666m 

Wysłany: 2008-03-22, 20:34   

Wreszcie kariera Boruca nabiera rozmachu :respect: spoko koleś pozdro oby tak dalej :ok:

waldirama 
Staff Weteran

Wysłany: 2008-03-22, 20:37   

Cytat:
Prezydent Bayernu Monachium Karl-Heinz Rummenigge zdementował pogłoski, jakoby niemiecki klub zainteresowany był pozyskaniem polskiego bramkarza Artura Boruca.
- To już jest nudne - skomentował Rummenigge doniesienia niemieckiej prasy o zainteresowaniu Borucem - już jest ustalone, iż następcą Olivera Kahna w bramce Bayernu będzie Michael Rensing i to się nie zmieniło.

W czerwcu tego roku karierę zakończy dotychczasowy bramkarz Bayernu Olivier Kahn. Niemiecka prasa rozpoczęła spekulacje, że Bayern być może będzie próbował pozyskać z Celticu Glasgow Artura Boruca, za którego rzekomo bawarski klub mógłby zaoferować 10 mln funtów szterlingów.

mychu 

Wysłany: 2008-03-24, 14:46   

bruder11 napisał/a:
paweuu napisał/a:
bruder11 napisał/a:

Tylko nie do Włoch

Także za włoską nie przepadam ale Milan :respect: ...szkoda że shevy już nie ma...to były czasy :super:

A włoska liga jest moją ulubioną i chciałbym zobaczyć tam Artura. Tylko jest jedno pytanie :| Czy jeśli Boruc przejdzie do jakiegoś Giganta to czy nie skończy tak jak Jurek Dudek :| Zdobędzie LM i wyrzucą go z podstawowego składu :| No ale trzeba trzymać kciuki z niego. A tak na marginesie nie lubie Bundesligi... źle mi się kojarzy :( Na miejscu Boruca wolałbym zostać w Celticu niż przechodzić do Bayernu. Celtic moim zdaniem lepszy jest. No chyba ze wybierze kasę tak jak Jurek przechodząc do Realu :|

waldirama 
Staff Weteran

Wysłany: 2008-03-24, 18:53   

mychu napisał/a:
No chyba ze wybierze kasę tak jak Jurek przechodząc do Realu :|

mychu Dudkowi bliżej do końca kariery niż do początku,więc nie ma się co dziwić,że wybrał ciepłą posadę w Realu za dobre pieniądze,a Boruc najlepsze lata ma dopiero przed sobą,więc myslę,że jeszcze zagra w wielkim klubie europejskim :respect:

paweuu 

Wysłany: 2008-03-24, 20:52   

waldirama napisał/a:
mychu napisał/a:
No chyba ze wybierze kasę tak jak Jurek przechodząc do Realu :|

mychu Dudkowi bliżej do końca kariery niż do początku,więc nie ma się co dziwić,że wybrał ciepłą posadę w Realu za dobre pieniądze,a Boruc najlepsze lata ma dopiero przed sobą,więc myslę,że jeszcze zagra w wielkim klubie europejskim :respect:

Miejmy taką nadzieję, choć w Celticu też go widzę :)

Odpowiedz do tematu