Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: waldirama
2008-05-07, 00:26
Beenhakker zaczął skreślać,Holender zaniepokojony Borucem
Autor Wiadomość
waldirama 
Staff Weteran

Wysłany: 2008-03-28, 12:52   Beenhakker zaczął skreślać,Holender zaniepokojony Borucem

Selekcjoner biało-czerwonych Leo Beenhakker wcale nie zamierza udawać, że druzgocąca porażka ze Stanami Zjednoczonymi (0:3) nic nie znaczy. Bo dla Pawła Brożka oznacza ona pożegnanie z marzeniami o występie w czerwcowych mistrzostwach Europy. Zapomnieć może o nich nawet Paweł Golański, choć przeciwko USA w ogóle nie zagrał.

Leo Beenhakkera najbardziej jednak zaniepokoiła postawa Artura Boruca, który w polskiej bramce był straszliwie rozkojarzony. Ani Beenhakker, ani nikt ze sztabu polskiej kadry nie chce rozmawiać o najnowszych wnioskach holenderskiego bossa, jednak nie ulega wątpliwości, że niektóre decyzje mają już charakter nieodwołalny. Beenhakker oficjalnie poprzestał tylko na ogólnikowym stwierdzeniu, że ten mecz dał mu odpowiedź na parę nurtujących go pytań. My wiemy, że niektóre odpowiedzi poznał przed meczem.

Chodzi o Pawła Golańskiego, który słabo prezentował się już na krakowskich treningach. Beenhakker nie posadził go nawet na ławce rezerwowych, a to wszystko oznacza, że nagle stracił wiarę nie tyle w jego umiejętności, co możliwość odbudowania dawnej formy w ciągu niespełna dwóch miesięcy.
Beenhakkera zawiódł też Paweł Brożek. Już w trakcie eliminacji był moment, że Leo przestał go powoływać, ale ostatnio postanowił mu dać jeszcze jedną szansę. Wszystko miało zależeć od występu przeciwko USA. Brożek wystąpił w podstawowym składzie, na szpicy ataku, a na boisku nie było Euzebiusza Smolaka, co miało mu stworzyć dodatkowy komfort: ofensywna gra po prostu była ustawiona pod niego. Nie bez znaczenia był też fakt, że najlepszy snajper polskiej ligi grał na stadionie swojej Wisły Kraków, mógł więc liczyć na wyjątkowe wsparcie kibiców. Nie pomogło.

Kal-el

Wysłany: 2008-03-28, 16:37   

Nie ma co narzekac na mecz zagrali jak zagrali
Nie znacy to ze nie mają wogule szans na euro
Wręcz przeciwnie ten mecz powinien im uświadomic jak gra się poządną piłke a nie puszczac bąki i sie obijać

Wierze w Polske jak i Leo więc licze na jakies sukcesy

waldirama 
Staff Weteran

Wysłany: 2008-03-28, 23:07   

Dokładnie,lepiej,że teraz przegrali i maja czas na poprawę błędów,też mam nadzieję,że w czerwcu wszystko będzie już poukładane i nie pojadą na euro na wycieczkę,ale odegrać znaczącą role :) POLSKA :respect:

mychu 

Wysłany: 2008-03-30, 20:06   

A ja jednak myślę , że trzeba narzekać. Teraz już można myśleć, iż wygrana z Portugalią była "przypadkiem"?. Chyba że naprawdę USA jest tak dobre i lepsze od Portugalii, w co szczerze wątpię. Obudźmy się ! Jest 30 marzec. Tu na błędy już nie ma miejsca, podobnie jak za 2 miesiące tym bardziej nie będzie miejsca. Do dziś już powinno w kadrze być wszystko przygotowane ;<, a nie dopiero teraz poprawiać błędy. Coś mam przeczucie, że skończymy jak na Mundialu. Takimi Optymistami wszyscy byli, że w końcu przegraliśmy z Ekwadorem 2;0. Tak samo... aj już nie będę się odzywał bo jeszcze wykracze coś. Ze względu na patriotyzm i nie tylko 3mam za Polskę kciuki. A no i za Boruca niech dla siebie coś znajdzie :)

LukAsh 

Wysłany: 2008-04-01, 07:09   

Mecz z USA to był rzeź niewiniątek :weep:

paweuu 

Wysłany: 2008-04-01, 16:28   

Przypomniały się mi mecze za czasów Janasa :lol:

mychu 

Wysłany: 2008-04-01, 22:05   

Paweuu dokładnie tak to było jak za czasów Janasa :lol: No, ale miejmy nadzieje że uda nam się coś osiągnąć na Euro 2008. A coś słyszałem, że jakieś nagrody dla Polaków mają być za jakieś tam osiągnięcie :ok:

Odpowiedz do tematu