Poprzedni temat «» Następny temat
Hoeness zaskoczony decyzją Beenhakkera
Autor Wiadomość
waldirama 
Staff Weteran

Wysłany: 2008-05-13, 20:21   Hoeness zaskoczony decyzją Beenhakkera

Łukasz Piszczek jako jeden z nielicznych w kadrze Leo Beenhakkera ma pewne miejsce w podstawowym składzie czołowego klubu Bundesligi. - Jestem zaskoczony, że Łukasza nie będzie w polskiej kadrze na ME - mówi "Super Expressowi" szef Piszczka, menedżer Herthy Dieter Hoeness.

Hoeness tak uzasadnia swe zdziwienie: - Łukasz wykonał ostatnio wielką robotę, wskoczył do pierwszego składu Herthy i nie oddaje miejsca. Polska reprezentacja mogłaby mieć z niego pożytek.

Menedżer Herthy zapewnia, że w rozmowach telefonicznych z Beenhakkerem chwalił Piszczka. - Łukasz zawsze był szybki i zwrotny, a ostatnio poprawił się fizycznie. Brakuje mu tylko doświadczenia i ogrania w pojedynkach "jeden na jeden". Jeśli i to poprawi, może stać się czołowym piłkarzem w Bundeslidze. Dostrzegamy jego postępy i dlatego przedłużyliśmy z nim umowę o kolejny rok - argumentuje Hoeness.
Sam Piszczek ze spokojem przyjął decyzję Bennhakkera i... nie traci nadziei, że jeszcze trafi do kadry na Euro 2008.

- Do klubu przyszedł faks, że do 8 czerwca muszę być w gotowości i... będę! - zapewnia Piszczek.

- W Hercie mamy roztrenowanie do 25 maja. Potem wracam do Polski i w kraju też postaram się zadbać o wysoką formę.

- Jestem młody, to że Beenhakker powołał mnie do szerokiej kadry, to i tak dla mnie wyróżnienie. Nie mogę się poddawać, rezygnować - podkreśla Piszczek.

Odpowiedz do tematu