Poprzedni temat «» Następny temat
Co raz większe szanse Polaków - kłopot Niemców.

Czy Polacy wyjdą z grupy?
Tak!!
75%
 75%  [ 3 ]
Nie..
25%
 25%  [ 1 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
Goran69 

Wysłany: 2008-06-14, 14:57   Co raz większe szanse Polaków - kłopot Niemców.

Wcześnie ukazałem artykuł o tym, iż Chorwaci prawdopodobnie nie wypuszczą podstawowej 11 na mecz z Polską - awans i tak mają już gwarantowany.

Cytat:
Według "24sata", przeciwko Polsce chorwacki zespół zagra w następującym zestawieniu: Pletikosa - Ćorluka, Simić, Kneżević, Pranjić - Rakitić, N. Kovacz;, Vukojević, Kranjczar - Klasnić, Petrić.

Dodatkowo do dobrych wieści dla naszych, można dodać iż już 5 zawodników Niemieckich najprawdopodobniej nie zagra w meczu z Austrią.

Czterech przegranych?

Cytat:
Najwięcej pracy po przegranym 1:2 meczu Niemiec z Chorwatami w mistrzostwach Europy w Austrii i Szwajcarii ma niemiecki sztab medyczny - aż czterech piłkarzy z podstawowego składu jest kontuzjowanych.

Lukas Podolski narzeka na ból pięty, odprysk kości w ręku stwierdzono u Heiko Westermanna, naciągnięcia mięśnia w barku doznał Marcell Jansen, a krwiaka na łydce ma Philipp Lahm. Ostatnia trójka występuje w linii obrony.

Niewiadomą jest, czy czwórce niemieckich zawodników uda się wykurować na poniedziałkowy mecz z Austriakami o być albo nie być w turnieju. Najlepiej wygląda sytuacja Westermanna, który wprawdzie ma założony opatrunek gipsowy, ale w spotkaniu mógłby normalnie wystąpić.

Dodatkowym osłabieniem będzie brak Bastiana Schweinsteigera, który w potyczce z Chorwatami został ukarany czerwoną kartką i został przez UEFA wykluczony na najbliższy mecz.

"Nie wygląda to najlepiej i zdaję sobie sprawę z tego, że może być ciężko skompletować obronę. Jestem jednak dobrej myśli, wierzę w możliwości mojego sztabu medycznego" - powiedział selekcjoner Niemców Joachim Loew.

Dodatkowo z Austrią nie zagra (tak uznała UEFA) --Schweinsteiger

Cytat:
Pomocnik piłkarskiej reprezentacji Niemiec Bastian Schweinsteiger nie zagra w ostatnim spotkaniu fazy grupowej mistrzostw Europy z Austrią - zdecydowała w piątek UEFA.

Gracz Bayernu Monachium został ukarany dyskwalifikacją na jeden mecz za czerwoną kartkę w czwartkowym spotkaniu z Chorwacją (1:2). Tuż przed końcem gry Schweinsteiger popchnął na ziemię Jerko Leko i musiał przedwcześnie opuścić boisko.

Zarówno Austria, jak i Niemcy mają jeszcze szansę awansować do ćwierćfinału ME.

A więc czy Polacy wyjdą z grupy?! Są na to co raz większe szanse, jednak musimy wygrać!!
I kibicować nie tylko naszym, ale także Austrii!!

waldirama 
Staff Weteran

Wysłany: 2008-06-14, 20:51   

Zagłosowałem na TAK,bo tak podpowiada serce,a rozum mówi NIE,ale piłka jest czasami bardzo nieprzewidywalna i zaskakująca i w tym upatruję szansy ;) i mam nadzieję,że to co w czwartek zabrał nam los (sędzia!) odda w poniedziałek i będziemy mogli cieszyć się z awansu do ćwierćfinału podwójnie,bo jeżeli my awansujemy nie zagrają w nim niemcy :ras:

Bez względu na wszystko trzymam kciuki za POLSKĘ :gool: :dance: :ok: :super: :respect: :beer:

Odpowiedz do tematu