Poprzedni temat «» Następny temat
Zagubieni/Lost (2004)
Autor Wiadomość
waldirama 
Staff Weteran

Wysłany: 2008-01-20, 19:23   Zagubieni/Lost (2004)

------------------------------------------------------------

Serial opowiadający tragiczną historię 48 pasażerów pechowego lotu 815 z Sydney do Los Angeles, których samolot rozbija się na tajemniczej wyspie. W tym całym zamieszaniu jednynie jednej osobie udaje się zachować zimną krew. Jest to chirurg Jack, który pomaga komu tylko się da. Z czasem panika przeradza się w lęk i strach. Wszyscy muszą nauczyć się żyć w nowych warunkach. Nie zrobią jednak tego bez uporania się z własnymi życiowymi problemami.

W każdym odcinku poznajemy historię i problemy "zagubionych" oraz tejemnice wyspy, która wyraźnie chce ich zatrzymać na zawsze. Lekarz, kaleka, narkoman, policjant, morderca, pechowiec, cwaniaczek, dziewczyna w ciąży i wielu innych współczesnych robinsonów będzie musiało nauczyć się współpracy. Inaczej stracą całkowicie szansę na przeżycie.

Naveen Andrews: Sayid Jarrah
Emilie de Ravin: Claire Littleton
Matthew Fox: Dr Jack Shephard
Jorge Garcia: Hugo "Hurley" Reyes
Maggie Grace: Shannon Rutherford
Josh Holloway: James "Sawyer" Ford
Malcolm David Kelley: Walter 'Walt' Lloyd
Daniel Dae Kim: Jin-Soon Kwon
Yoon-jin Kim: Sun-Hwa Kwon
Evangeline Lilly: Kate Austin
Dominic Monaghan: Charlie Pace
Terry O'Quinn: John Locke
Harold Perrineau: Michael Dawson
Michelle Rodriguez: Ana-Lucia Cortez
Ian Somerhalder: Boone Carlyle

------------------------------------------------------------

seba1978 

Ulubiony film: Transformers

Wysłany: 2008-01-24, 21:41   

Nie wiem o co chodzi w tym filmie? wyspa bezludna, a tu nagle jacyś ludzie, bunkry? Skąd? Nie wiem. Film jak dla mnie może nie istnieć. Ale jak są widzowie to niech oglądają, a ja się zajmę moimi filmami. :dno:

istarion 
Serialomaniak

Wysłany: 2008-01-25, 00:35   

Oj Seba nie nadążasz za serialem, ten serial jest świetny i naszczęście w 4 sezonie zostaną wprowadzone flash forowady bo te flash backi w 3 sezonie były takie nudne że aż żal

Goran69 

Wysłany: 2008-01-26, 13:36   

Jeden z lepszych seriali, mimo zakończonych 3 sezonów, wciąż utrzymuję się na poziomie. W 4. sezonie podobno, ma wyjść na jaw wiele tajemnic, motywy z wcześniejszych odcinków, mają być rozwikłane. Poczekamy, obejrzymy :)

dikamilo 

Wysłany: 2008-03-02, 14:43   

Jeżeli ktoś serialu nie oglądał to niech sie nie wypowiada :) Sam serial jest bardzo wciągający, sam pamiętam jak któregoś dnia oglądnąłem jeden z odcinków w TV (bodajże z 2 sezonu) i serial mnie tak wciągną że musiałem oglądnąć wszystko od początku i skończyć nie mogę :) A teraz w 4 sezonie serial się naprawdę rozkręca, mimo tego że niektórym się już znudził :)

Jest to jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem / oglądam.

sonyPL 
FilmoManiak

Wysłany: 2008-03-04, 21:19   

Serial bardzo wciaga umnie zaczelo sie to w Polskiej TV 1 sezon ... a puzniej juz zaczolem sciagac i powiem ze wole czytać niz sluchac Polskiego lektora... tak samo jest z innymi serialami :P .. Lost jest bardzo dobrym serialem i ogolnie jest wartym polecenia..

antywirus

Wysłany: 2008-03-24, 09:00   

super serial, każdy odcinek trzyma poziom, sam jechałem na ten serial zanim go zacząłem oglądać a teraz to jeden z lepszych jak wg mnie jest :)

pawel666m 

Wysłany: 2008-03-24, 10:50   

trzyma w napięciu od samego początku oby tak dalej nie zawiodłem się na nim i kolejne odcinki pokazują że miałem racje :ok:

Dzinu 
ProstO z SercA

Wysłany: 2008-05-30, 22:06   

I oto wczoraj wyszedł ostatni odcinek 13-14 4 serii ;D
!! Widziałem już nie bede zdradzał co sie działo tym co nie widzieli ale powiem tyle ze ... jak zwykle jakas zagadka na koniec serii byla ;p sprawiajaca ze czekam na 5 serie xD do zobaczenia lost za rok :)

dikamilo 

Wysłany: 2008-06-02, 20:28   

Dzinu napisał/a:
I oto wczoraj wyszedł ostatni odcinek 13-14 4 serii ;D
!! Widziałem już nie bede zdradzał co sie działo tym co nie widzieli ale powiem tyle ze ... jak zwykle jakas zagadka na koniec serii byla ;p sprawiajaca ze czekam na 5 serie xD do zobaczenia lost za rok :)

Nie cały rok bo w lutym podobno ma być już :P A co do finału 4 sezonu to powiem tyle, strasznie namieszali :) Ale sezon jak najbardziej dobry.

Kaszubski 

Ulubiony film: Skazani na Shawshank (1994)

Wysłany: 2008-06-22, 20:37   

Pierwszy sezon był super, tak samo jak i drugi :)
A potem to już dla mnie taki pic na wodę :-/
Za dużo Sci-fi :P

d@id12 

Wysłany: 2008-06-23, 11:26   

Eeee... Tam bełkot :P Mi narazie wszystkie odcinki i sezony podobają.. Trochę wszystko rzeczywiście fantastyczne ale co tam.. :) Fajny serialik.... Narazie jestem tylko oglądającym, ciekawe czy to się przeistoczy w fana :D

LordSidious 

Wysłany: 2008-06-24, 15:21   

JA jestem fanem, i czekam na emisje następnego sezonu w TVP1

wilk073 
Bloodthirsty Wolf

Wysłany: 2009-06-16, 23:47   

Przez pierwsze 3 sezony byłem zapalonym fanem tego serialu... Ale w 4 sezonie się już pogubiłem i połowy odcinków nie oglądałem... A 5 sezonu w ogóle nie ruszyłem. :D

Kiedyś dałbym ocene 10/10 ale teraz? Sam nie wiem... Walnę mu dyszkę ale to będzie niezgodne z prawdą. :)

tolek908 

Wysłany: 2009-06-18, 10:43   

Dla mnie 1 i 2 sezon wciągający, potem omijałem odcinki i już sam niewiem. Ale jeden z najlepszych seriali ostatnich lat napewno

Odpowiedz do tematu