Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: waldirama
2008-05-07, 00:44
Forma małysza przestrasza
Autor Wiadomość
Kal-el

Wysłany: 2008-01-22, 20:28   Forma małysza przestrasza

Ostatnio Małysz stał się najgorszym skoczkiem, był na ostatnim miejscu i nie zakfalfiikował się do 30, a kamil stoch jest coraz lepszy ostatnio wylądował na 12 pozycje

Myśle że to tylko jakiś kryzys Adama i gdy się weźmie za siebie pokona wszystkich i jeszcze nas zaskoczy

A co wy o tym myśicie

g1b 
Filmomaniak

Wysłany: 2008-01-22, 20:48   

Ja Ci powiem tak... Swoje wyskakał ! Co mógł to zdobył :) Wiecznie nie będzie najlepszy, trzeba wiedzieć kiedy spasować ;) Ale dla nas (czyt. Polaków) Adaś zawsze będzie najlepszy :D

Kaszubski 

Ulubiony film: Skazani na Shawshank (1994)

Wysłany: 2008-01-23, 09:17   

Dokładnie, zgadzam się z KaMiKaZee, zdobył wiele, cały czas w najwyższej formie nie będzie, według mnie nasz Adaś powoli się kończy no ale zobaczymy jak to będzie w następnych konkursach, ogólnie to trenerzy podjęli złą decyzję jadąc do Harrachova gdzie Adam nie czuję się dobrze na mamutach, a przy takiej formie można się było spodziewać takich skoków.... Takie jest moje zdanie :)

Kal-el

Wysłany: 2008-01-23, 15:02   

Jak juz wyczerpał swoją moc to niech z tym skończy i odejdzie z honorem a nie skacze i się poniża

bruder11 

Wysłany: 2008-01-24, 11:28   

Spokojnie małysz już nie raz pokazał na co go stać i nic już nie musi udowadniać,a ja chętnie zobacze małysza na belce nawet jak będzie miał spaść na bule!
3.The Game Plan
------------------------------
http://www.filmomaniak.org/viewtopic.php?t=347
Zapoznaj się!

kellerman

Wysłany: 2008-01-24, 12:13   

jak wiadomo że jest w słabej formie to niepotrzebnie do harrahova pojechał bo tylko się ośmieszył. powinien se potreniwać w spokoju i w zakopanem, o ile konkursy się odbędą walczyć o zwycięstwo (z klimkiem murańką)

Goran69 

Wysłany: 2008-01-25, 16:18   

Małysz stworzył wspaniałą historię skoków narciarski, co miał zdobyć zdobył, teraz niech skacze dla przyjemności, a my możemy mu kibicować i patrzeć na niego wciąż jak na WIELKIEGO skoczka, bo takim na pewno zapamiętam go ja.

Kal-el

Wysłany: 2008-01-26, 01:07   

Dzisiaj małysz był 11, może powoli wraca do formy

bialy998

Wysłany: 2008-01-26, 23:58   

Może się jeszcze rozkręci. Jak nie to zasłuzona emerytura! :ok:

skrzypa 

Wysłany: 2008-01-27, 00:39   

Małysz zdobył wiele, ale nie zdobył wszystkiego! On jest sportowcem i wie o co walczy. Nie skacze, bo tak trzeba, dlatego nie dziwmy się, że nie kończy kariery. Formy nie ma najlepszej, ale nie teraz jest mu najbardziej potrzebna. Igrzyska olimpijskie, wtedy Adam powalczy o złoto i wtedy będzie chciał ogłosić koniec kariery. Życzmy mu aby odszedł z tym ostatnim trofeum, którego jeszcze nie wywalczył.

Kal-el

Wysłany: 2008-01-27, 22:16   

Małysz dzisiaj był 4, szkoda że mógł wykazać się w drugiej seri bo kto wie może nawet byłby na 1 miejscu

seba1978 

Ulubiony film: Transformers

Wysłany: 2008-01-31, 19:25   

Adam Małysz był, jest, i będzie najlepszy! Jego nie można krytykować, bo chyba nikt nie zbierał takiej widowni przed telewizorami jak on. Do tego chyba tylko on odkąd oglądam skoki jest w czołóce przez tyle sezonów, a pamiętam jego skoki z 98 r kiedy to już miał przebłyski " formy mistrza".Jestem jego fanem i nie przestanę nim być choćby nie klasyfikował się do 50-ki.Nie znaczy to , że nie widzę innych skoczków, bo Stochowi też kibicuję nie od dziś. Powoli Adam będzie mógł sobie skakać tylko dla przyjemności a my będziemy oglądali wielu młodych polskich skoczków i może w końcu będziemy mieli bardzo dobry TEAM :super:

mychu 

Wysłany: 2008-02-02, 22:48   

Nie można się martwić. Adam już kilka razy miał taki spadek formy, i co?? wyszedł z tego. To że połowa tego sezonu mu nie wypadła to nie można go od razu skreślać. Każdy ma spadek Formy. Jestem przekonany że w przyszłym roku Będzie Znów w czołówce, lepiej, on Będzie najlepszy. Adaś cała Polska jest i będzie z tobą na zawsze! Mam nadzieje że kiedyś na żywo będę miał zaszczyt zobaczyć jak skaczesz i przy okazji zgarnąć bym chciał twój autograf :)

Odpowiedz do tematu